Aktualne oferty pracy związane z Przedstawiciel handlowy - Stalowa Wola - Sport-Premium Sp. z o.o.

  • Praca dodatkowa

    1 miesiąc temu

    Wola Filipowska, Polska SAVOIR Group Sp. z o.o. Pełny etat

    SAVOIR Group Sp. z o.o. Szanowni Państwo, jesteśmy Firmą o ogólnopolskim zasięgu, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia współpraca z największymi koncernami produkcyjno -...

Przedstawiciel handlowy

4 miesięcy temu

Stalowa Wola, Polska Sport-Premium Sp. z o.o. Pełny etat

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż powierzchni informacyjno-reklamowej do nośników zewnętrznych oraz Internetu
  • Reprezentowanie firmy w zakresie realizacji projektu kreującego pozytywny wizerunek regionalnych firm na bazie stałych i nowych klientów
  • Sprzedaż mobilna / bezpośrednia w powierzonym do sprzedaży regionie
  • Rozwój i utrzymywanie powierzonego rynku sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz ukierunkowanie na wyniki i uczciwą sprzedaż
  • Prawo jazdy i samochód
  • Gotowość współpracy na bazie własnej działalności gospodarczej
  • Mile widziane doświadczenie w branży reklamowej (Yellow Pages / sprzedaż bezpośrednia)
  • Zapraszamy osoby w każdym wieku

To oferujemy:

  • Wysokie prowizje, premie oraz gratyfikacje kwartalne za wyniki handlowe
  • Grupę stałych klientów z powtarzalnością do 60 / 70%
  • Szkolenie produktowe i opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia

Rozwój osobisty, stabilną i wieloletnią współpracę oraz wysokie zarobki

  • Możliwość tworzenia własnych grup sprzedażowych w ramach własnej działalności gospodarczej

Benefity:

  • Elastyczny czas pracy
  • Stały i przygotowany obszar sprzedaży
  • Jasno określone zasady współpracy
  • Wieloletnia współpraca w firmie o ugruntowanej pozycji

Sport-Premium Sp. z o.o.

Sport-Premium Sp. z o.o. jest aktywna od maja 1996 roku. Przez lata działalności stworzyliśmy rynek, który daje pracę wielu ludziom jednocześnie niosąc ogromne korzyści dla rozwoju regionalnej aktywności gospodarczej i społecznej.

Reprezentantów Handlowych firmy Sport-Premium charakteryzuje otwarty umysł i wrażliwość na potrzeby przedsiębiorców, umiejętna analiza rynku, wysoka jakość sprzedaży, terminowość wykonywanych zadań, podnoszenie kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy handlowej.

Zadaniem Przedstawiciela Handlowego jest realizacja Systemu Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej w powierzonym regionie. Działania handlowca polegają na sprzedaży Pakietów Multiaktywnych związanych z Produktami Systemowymi oraz Branżowym Wykazem Firm, na bazie stałych i nowych klientów. Pakiet Multiaktywny kreuje pozytywny wizerunek firm oraz regionu i jest ściśle powiązany z naszym systemem.

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji."