Praca na wakacje

4 miesięcy temu

Radomsko, Łódź Voivodeship, Polska personnelservicepolskaspzoo Pełny etat

Numer wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 6159

Szukasz atrakcyjnej oferty zawodowej? Świetnie się składa, ponieważ współpracujemy z największymi firmami w Polsce i rekrutujemy najlepszych Kandydatów

Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy z sektora AGD, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Praca na okres wakacyjny / montaż sprzętu AGD

Lokalizacja: Radomsko

Zachęcamy do składania aplikacji

Co oferujemy

  • Stabilną współpracę na dłuższy czas - umowa zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dla osób uczących się/studiujących z legitymacją
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym - wolne weekendy

Zadania do wykonania

  • Montaż elementów AGD
  • Kontrola wizualna jakości
  • Przenoszenie części
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Zręczność manualna, skrupulatność
  • Dobry wzrok
  • Sprawność fizyczna
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Informacje o Danej Firme

Firma zajmuje się kompleksowym dostarczaniem usług w obszarze zasobów ludzkich. Przejmuje obowiązki działów HR firm, włączając w to procesy rekrutacyjne, szkolenia, adaptację, zatrudnienie tymczasowe lub stałe, oraz zarządzanie personelem i wynagrodzeniami. Działamy zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, łącząc efektywność i zaangażowanie agencji pracy małego kalibru z solidnymi strukturami i bezpieczeństwem dużych organizacji. Jesteśmy częścią Grupy Personnel Service, czołowego podmiotu na rynku pracy w Polsce. Od wielu lat bierzemy udział w największych projektach rekrutacyjnych dla światowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych sektorów, w tym z branż automotive, RTV/AGD i produkcji ciężkiej.