Hartownik

3 tygodni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Bispol Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

obsługa linii hartowniczej

WYMAGANIA:

mile widziane uprawnienia na wózek widłowy (UDT)

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Premia regulaminowa

- Pomoc świąteczna

- Dofinansowanie do wypoczynku ("wczasy pod gruszą")

- Dofinansowanie dojazdów do pracy

- Pakiet medyczny lub karta Multisport plus

- Rabat w sklepie firmowym

- Możliwość rozwoju poprzez bezpłatne szkolenia i kursy

- Parking dla pracowników
  • Hartownik

    Bielsko-Biala, Silesia, Polska HR SIGMA Pełny etat

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała Zakres czynności:Realizacja procesów hartowania, odpuszczania, nawęglania,Wyżarzania oraz normalizacja,Przygotowywanie wsadów do pieca,Kontrola procesów.Wymagania:Mile widziane doświadczenie(możliwość przyuczenia do zawodu),Znajomość narzędzi pomiarowych i rysunku konstrukcyjnego,Podstawowa obsługa...

  • Hartownik

    1 miesiąc temu

    Bielsko-Biala, Polska HR SIGMA Sp. z o.o. Pełny etat

    HR SIGMA to agencja zatrudnienia, która współpracuje ze znanymi, renomowanymi firmami głównie na terenie śląska. Udział w rekrutacji jest dla kandydatów całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący. Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio w firmie, dla której poszukujemy pracownika. HR SIGMA obecnie poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na...

  • Hartownik

    Bielsko-Biała, Polska HR SIGMA Pełny etat

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała Zakres czynności: Realizacja procesów hartowania, odpuszczania, nawęglania, Wyżarzania oraz normalizacja, Przygotowywanie wsadów do pieca, Kontrola procesów. Wymagania: Mile widziane doświadczenie(możliwość przyuczenia do zawodu), Znajomość narzędzi pomiarowych i rysunku konstrukcyjnego, Podstawowa obsługa...