elektroautomatyk

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5109

Obowiązki:

Montaż tras kablowych, układanie instalacji elektrycznych, teletechnicznych i automatyki, montaż i podłączanie rozdzielnic zasilająco-sterujących oraz urządzeń na obiekcie, wykonywanie pomiarów, uruchomienia urządzeń i instalacji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat.B

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie branżowe, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytania schematów elektrycznych, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, sumienność i dokładność przy wypełnianiu obowiązków.

Miejsce pracy: Astronomów 9, Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty