Kreślarz CAD

2 tygodni temu

Szczecin, West Pomerania, Polska Lento Pełny etat
Kreślarz CAD - konstrukcje prefabrykowane/zelbetowe/stalowe

Odświeżone: Środa, 05 Czerwiec, :23

Szczegóły ogłoszenia
  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
Opis oferty pracyKreślarz CAD - Asystent projektanta konstrukcji prefabrykowanych
Region: Niemcy

Opis stanowiska:

Na etapie projektu wykonawczego potrzebne są bardziej detaliczne, szczegółowe rysunki. Do ich wykonania konieczna jest wiedza z zakresu projektowania konstrukcji sprężonych, technologii produkcji. Do twoich zadan bedzie należało sporządzanie dokumentacji wykonawczej w programie Allplan Nemetschek:

-Tworzenie planów szalunkowych
-Tworzenie planów zbrojeniowych (deskowanie oraz zbrojenie)

Wymagania:

-Wykształcenie techniczne/zawodowe jako Kreślarz albo wykształcenie wyższe – Inżynier budownictwa KBI lub podobne
-Pierwsze doświadczenie zawodowe (1-2 lata) w planowaniu w konstrukcji żelbetowej / lub prefabrykowanej / lub spreżonej
-Znajomość prefabrykatów - rysownie ścian, słupów, płyt stropowych, schodów, belek dachowych, podestów, dźwigary sprężone, belki żelbetowe oraz innych pojedynczych elementów
-Umiejętność korzystania z AutoCAD, atutem bedzie znajomość Allplan Nemetschek
-Entuzjazm do pracy z modelami 3D, mile widziane pierwsze doświadczenie
-Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na czytanie oraz sporządzanie dokumentacji technicznych (A2)
-Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (umowę o pracę)
-Wsparcie inżynieryjne w zespole
-Nowoczesne warunki pracy
-Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia językowe, zawodowe (TEKLA)
-Przyjazną atmosferę pracy
-Wsparcie konsultanta podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
-Wsparcie pracodawcy przy znalezieniem zakwaterowania, oraz zwrot kosztow dojazdu na rozmowe kwalifikacyjna

Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung
Fritz-Schäffer-Straße 1
53113 Bonn
Telefon:
Web:

Osoba kontaktowa: Monika Strokol

Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Twój e-mail: *

Treść zapytania: *

Dodaj załącznik

Chcę otrzymywać powiadomienia o podobnych ofertach

#J-18808-Ljbffr