Aktualne oferty pracy związane z Pracownik Produkcji - Reda - H+H Polska Sp. z o.o.

  • Reda, Polska Walter-Fach-Kraft Personal GmbH Pełny etat

    Obecnie poszukujemy na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH (m/k) ; Miejsce pracy: Rumia, pomorskie PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (100)Oferta zatrudnienie w ramach umowy o pracę praca na pełen etat ...

  • Mistrz Zmiany

    3 miesięcy temu

    Reda, Polska H+H Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: Minimum 1 rok na podobnym stanowisku, Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, Umiejętność pracy pod presją czasu, Orientacja na proces ciągłego doskonalenia, Mile widziane: SEP GR1 i 2, obsługa wózka widłowego, obsługa suwnic, doświadczenie/umiejętności mechaniczne. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie zespołem...

Pracownik Produkcji

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji betonu komórkowego;

Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie;

Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Doświadczenie w pracy na produkcji;

Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej;

Gotowość do podjęcia pracy zmianowej;

Mile widziane uprawnienia SEP.

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;

Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;

Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;

Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;

Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;

Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.