Ochrony w sklepie budowlanym

2 tygodni temu

Częstochowa, Silesia, Polska Seris Konsalnet Holding S.A. Pełny etat

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Ochrony w sklepie budowlanym - praca w Częstochowie/24zł netto

Miejsce pracy: Częstochowa

Szukamy pracowników ochrony do sklepu w Częstochowie przy ul. Okulickiego gdzie będziemy realizować nadzór nad częścią magazynową w sklepie budowlanym , dodatkowo do naszych zadań będzie należeć obsługa systemów monitorujących.

ZATRUDNIENIE NA UMOWĘ ZLECENIE - 24 zł netto.

Obowiązki:

  • Obsługa systemów monitorujących,
  • Reagowanie na systemy alarmowe,
  • Przeciwdziałanie kradzieży,
  • Raportowanie przebiegu służby.

Oczekujemy:

  • Niekaralności,
  • Spostrzegawczości,
  • Zaangażowania w powierzone zadania,
  • Punktualności,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy :

  • Umowę zlecenie,
  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń,
  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem,
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub o kontakt telefoniczny pod numerem od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

  • Częstochowa, Silesia, Polska Seris Konsalnet Holding S.A. Pełny etat

    Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.Ochrony w sklepie budowlanym - praca w Częstochowie/24zł netto Szukamy...

  • Częstochowa, Silesia, Polska EURO WORK Pełny etat

    Kontakt: EUROWORK Agencja Pośrednictwa Pracy Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.Dla naszego klienta firmy międzynarodowej mającej swoją siedzibę w Polsce, poszukujemy kandydatów na...