Customer Service

2 tygodni temu

Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska Grupa Progres Pełny etat

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej działającej w branży wykończenia wnętrz, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klientów B2B

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Partnerów handlowych (B2B): telefon, e-mail, czat
  • Przyjmowanie i potwierdzanie zamówień
  • Sprawdzanie stanów magazynowych i planowanie załadunków
  • Wystawianie faktur VAT
  • Kontrola poprawności cen
  • Współpraca z działami operacyjnymi w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi Klienta
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

Szukamy osób które posiadają:

  • Dobrą znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta/Administracji
  • Swobodna komunikacja biznesowa w Języku Angielskim (min. B2)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
  • Swoboda w komunikowaniu się
  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Znajomość SAP, Freshdesk i Power Bi

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji ze stabilną sytuacją na rynku i cenioną marką
  • Zespół współpracowników, którzy chętnie spędzają wspólnie czas w pracy i po pracy
  • Pracę w atmosferze wzajemnego wsparcia i szczerej, bezpośredniej komunikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Grupowe dodatkowe ubezpieczenie na życie, Program Pracowniczych Planów Kapitałowych

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych.

Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Postaw na rozwój swojej kariery

Grupa Progres to organizacja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

NR AGENCJI: 5088

  • Cloud Engineer

    Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska Hapag-Lloyd Pełny etat

    Cloud EngineerGdansk, PolandJob DescriptionWe are looking for specialists to join our Knowledge Center team as a Cloud EngineerResponsibilitiesDevelopment and enhancement of the internal developer platform's cloud systems using Infrastructure as Code (including Terraform, Ansible)Consultation and collaboration with IT product teams on architecture, design,...