spawacz mig/mag

2 tygodni temu

Pruszcz Gdański, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/5611

Obowiązki:

Spawanie konstrukcji z grubej stali czarnej. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 6-16.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • aktualne certyfikaty oraz 5-letnie doświadczenie na danym stanowisku.

Miejsce pracy: GRUNWALDZKA 40C, Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • ślusarz-spawacz

    Nowy Dwór Gdański, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

    Numer oferty: StPr/24/0545Obowiązki:Montaż oraz spawanie wymienników.Wykonywanie prac spawalniczych i ślusarskich zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną i zasadami Systemu Zarządzania Jakością.Obsługa narzędzi elektronicznych oraz pneumatycznych w celu dopasowania detali. PRACODAWCA OFERUJE:Pracę w dynamicznie rozwijającej się...

  • ŚLUSARZ-SPAWACZ

    4 tygodni temu

    Nowy Dwór Gdański, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat