Trend Researcher

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Lpp Spółka Akcyjna Pełny etat

Działy przygotowania produktu są sercem firmy LPP. Projektujemy ubrania, akcesoria i artykuły wyposażenia wnętrz, analizujemy trendy oraz współpracujemy z dostawcami z różnych miejsc. Dbamy o to, by nasze kolekcje były wyjątkowe i zgodne z oczekiwaniami klientów.

Codziennością jest tu praca z tkaninami, materiałami z pokazów mody i planszami inspiracyjnymi. W większości podejmujemy decyzje zespołowo podczas spotkań, gdzie analizujemy projekty i odszyte modele. W tym dziale negocjujemy warunki zamówień z dostawcami, planujemy zakupy, analizujemy rynek i konkurencję. Każdy z zespołów odpowiada za konkretny rodzaj asortymentu, dbając o spójność kolekcji z najnowszymi trendami.

Miejsce pracy: Gdańsk

**TWOJE ZADANIA:***

  • Aktywna współpraca z Head Designerem i projektantami przy tworzeniu kolekcji, moodboardów i palet kolorystycznych
  • Przygotowywanie raportów i briefingów dotyczących trendów, sylwetek i kolorów (Trend Alerts, Trend Briefs)
  • Monitorowanie trendów w konkurencji i mediach społecznościowych
  • Wspieranie współpracy z działami VM i marketingu

**POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA:***

  • Zna aktualne i nadchodzące trendy w świecie mody
  • Posiada szeroką wiedzę z zakresu mody i designu
  • Ma wyczucie estetyki i umiejętność tworzenia prezentacji oraz moodboardów w różnych programach (Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Canva)
  • Szybko przyswaja nowe programy
  • Jest otwarta na nowe narzędzia i potrafi pracować w zespole
  • Posiada dobre umiejętności językowe w języku angielskim
  • Jest sumienna, dokładna, świeża spojrzenie na modę
  • Ma wykształcenie artystyczne (projektant/VM) lub z zakresu kulturoznawstwa lub socjologii

**OFERUJEMY:***

  • Pracę w największej polskiej firmie modowej z międzynarodowym zasięgiem
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay) - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie Programu heLPP - porady w obszarach: psychologicznym, finansowym, prawnym
  • Dofinansowanie do nauki oraz kurs języka angielskiego
  • Nowe technologie i platformę e-learningową
  • Nieformalną atmosferę pracy
  • Darmowy parking dla samochodów i rowerów

Masz wątpliwości?

Szukamy potencjału, jeśli czujesz, że pasujesz do opisu, koniecznie aplikuj. Może to być właśnie Twoja szansa

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko

  • Trend Researcher

    1 miesiąc temu

    Gdańsk, Polska Lpp Spółka Akcyjna Pełny etat

    Działy przygotowania produktu są sercem LPP. Projektujemy ubrania, akcesoria i artykuły wyposażenia wnętrz, analizujemy trendy oraz współpracujemy z dostawcami z Polski i całego świata. Dbamy o to, by nasze kolekcje były wyjątkowe i odpowiadały na potrzeby klientów.  Codziennością jest tu praca z tkaninami, materiałami z pokazów mody i...

    4 tygodni temu

    5 dni temu