Monter Turbin

2 tygodni temu

Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie, Polska GE Pełny etat
Job Description SummaryJob Description

Główne zadania i odpowiedzialność:

  • Wykonywanie prac monterskich i ślusarskich w oparciu o przewodniki technologiczne, instrukcje czynnościowe i dokumentację konstrukcyjną.
  • Realizowanie zadań zgodnie z harmonogramami produkcyjnymi oraz obowiązującymi przepisami BHP z zachowaniem wymagań jakościowych i środowiskowych.
  • Dbałość o powierzone narzędzia i materiały oraz stan stanowiska pracy w celu zapewnienia standardu 5S.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość procesu montażu
  • znajomość i umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz umiejętność interpretacji wyników pomiarów
  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi elektrycznych i pneumatycznych oraz urządzeń specjalistycznych pompy hydrauliczne, podnośniki, napinacze)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym zgodnie z potrzebami Pracodawcy
  • dodatkowym atutem będą kwalifikacje obsługi: tokarki, frezarki oraz szlifierki do płaszczyzn
  • mile widziane będą uprawnienia do obsługi urządzeń dźwigowych, wózka jezdniowego podnośnikowego elektrycznego prowadzonego i zdanie sterowanego

Oferujemy między innymi:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karta MultiSport, firmowy parking samochodowy i rowerowy, pakiety premiowe, świadczenie urlopowe, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do kolonii dla dzieci
Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

  • Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Siemens Energy Pełny etat

    Monter turbin gazowych, parowych, generatorów elektrycznych - serwis terenowy About the Role Location Poland Warminsko-mazurskie Elblag Country/Region: Poland Remote vs. Office Office/Site only Company Siemens Energy Sp. z Organization Gas Services Business Unit Service Europe & Africa Full / Part time Full-time Experience Level Mid-level...

  • Elbląg, Polska Siemens Energy Pełny etat

    Monter turbin gazowych, parowych, generatorów elektrycznych - serwis terenowy About the Role Location Poland Warminsko-mazurskie Elblag Country/Region: Poland Remote vs. Office Office/Site only Company Siemens Energy Sp. z Organization Gas Services Business Unit Service Europe & Africa Full / Part time Full-time Experience Level...