laborant

2 tygodni temu

Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0758

Obowiązki:

Praca w Dziale Laboratoryjnym. Wykonywanie badań gleb, podłoży ogrodniczych, nawozów, materiału roślinnego oraz wody. Samodzielna obsługa sprzętu, w tym kalibracja oraz sprawdzanie urządzeń.
Godziny pracy 7-15

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • biegła obsługa komputera

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, kierunek: chemiczne, rolnicze lub pokrewne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie - chemia, rolnictwo lub pokrewne. Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia obsłudze i wykonywaniu badań przy użyciu spektrometru emisyjnego ze wzbudzaniem w plazmie indukcyjnie sprzążonej (ICP-OES).Umiejętność zarządzania własnym czasem, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność i rzetelność.

Miejsce pracy: Kołobrzeska 11, Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Cv wyłącznie na adres email:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

  • laborant budowlany

    Numer oferty: StPr/24/0762Obowiązki:Szczegóły oferty: Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku:1. Nadawanie, zmiana i blokowanie uprawnień danemu pracownikowi do systemów informatycznych.2. Pomoc we właściwej konfiguracji systemu informatycznego zapewniająca jego bezpieczeństwo i ograniczenie dostępu do danych przez osoby...

  • laborant

    Numer oferty: StPr/24/0693Obowiązki:Szczegóły oferty: 1. Pobieranie i przygotowywanie próbek oraz wykonywanie badań zgodnie z odpowiednimi normami.2. Opracowywanie sprawozdań z badań.3. Monitorowanie warunków środowiskowych i lokalowych.4. Udział w opracowywaniu opinii i interpretacji do sprawozdań z badań.5. Udział w czynnościach odbioru...