Aktualne oferty pracy związane z Informatyk - Toruń, Kujawsko-Pomorskie - Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.

  • Informatyk

    1 miesiąc temu

    Toruń, Polska Emtor Spółka z o.o. Pełny etat

    Firma Emtor Sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży transportu wewnętrznego, zatrudni osobę na stanowisko Informatyka.   Główne zadania na stanowisku: Administracja i zarządzanie infrastrukturą sieciową oraz serwerową przedsiębiorstwa — praca w kilkuosobowym zespole Wspomaganie zespołu w...

Informatyk

4 miesięcy temu

Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o. Pełny etat
Twój zakres obowiązków
  • Instalowanie oprogramowania, serwis oraz konserwacja sprzętu informatycznego
  • Prace związane z utrzymaniem sieci firmowej oraz monitoringiem CCTV
  • Zarządzanie serwerem pocztowym
  • Zapewnienie bezpieczeństwa danych przechowywanych w systemach informatycznych
  • Ewidencja sprzętu informatycznego
Oczekujemy od Ciebie
  • Wykształcenia o profilu informatycznym
  • Wiedzy z zakresu administracji sieciami komputerowymi, a także systemów operacyjnych i aplikacji (Microsoft)
  • Znajomości budowy komputera i umiejętność wymiany podzespołów
  • Umiejętności prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość zagadnień związanych z monitoringiem CCTV – mile widziane
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy