Production worker

2 tygodni temu

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie, Polska Valmet Pełny etat

Poszukujemy Pracownika Produkcji, który zostałby członkiem zespołu w naszej Globalnej Jednostce Produkcyjnej GPU Jelenia Góra.

Jako Pracownik Produkcji jesteś przedstawicielem Valmet i jesteś odpowiedzialny za realizację zadań zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i instrukcjami jakości oraz BHP.

Zakres obowiązków na stanowisku:

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, Kontrola jakości wyprodukowanych wyrobów, Monitorowanie parametrów technologicznych i jakościowych procesu, Rejestrowanie w systemie użytych surowców do produkcji, Obsługa systemu ERP w zakresie rozliczania zleceń produkcyjnych.

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie średnie lub techniczne, Opcjonalnie uprawnienia do obsługi suwnicy i/lub obsługi wózka widłowego, Udokumentowane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym, Umiejętność bezpiecznej obsługi maszyn i urządzeń, Zdolności do porozumiewania się.

Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się i aplikuj. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

Oferujemy

Stabilność zatrudnienia Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności oraz system premiowy w oparciu o osiągnięte rezultaty Szkolenia – wprowadzenie na stanowisko, szkolenia uprawnieniowe Pakiet benefitów: (Opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie i NW, Kafeteria My Benefit (kino, silownia, zakupy), dofinansowanie do wypoczynku tzw. "wakacje pod gruszą", dofinansowanie do Term Cieplickich, Bony na Święta, dofinansowanie do posiłków. Program poleceń pracowniczych Imprezy firmowe Działania charytatywne

Nie wahaj się. Aplikuj już dziś

Dołącz do nas

  • Production worker

    4 tygodni temu

    Jelenia Góra, Polska Valmet Pełny etat

    Poszukujemy Pracownika Produkcji, który zostałby członkiem zespołu w naszej Globalnej Jednostce Produkcyjnej GPU Jelenia Góra. Jako Pracownik Produkcji jesteś przedstawicielem Valmet i jesteś odpowiedzialny za realizację zadań zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami i instrukcjami jakości oraz BHP. Zakres obowiązków na...