młodszy wychowawca

2 tygodni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/1282

Obowiązki:

praca z małymi i większymi dziećmi; praca bezpośrednio z dzieckiem: indywidualna i w grupie; realizacja zadań wynikających z planu pomocy dziecku, stały kontakt z rodziną dziecka, współpraca ze szkołą, współpraca z asystentem rodziny, przygotowanie dziecka do samodzielnego radzenia sobie w życiu dorosłym.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • kierunek studiów obowiązkowo: pedagogika opiekuńcza, opiekuńczo-wychowawcza, resocjalizacjaumiejętność radzenia sobie w trudnych, konfliktowych sytuacjach, dobry kontakt z dziećmi, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Romualda Traugutta 5, Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: dokumenty przesyłać na adres: kontaktowy:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty