Property Advisor

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Tekton Property Pełny etat

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Rynek nieruchomości jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy są uczestnikami tegoż rynku. Aktualnie rekrutujemy doświadczonych agentów na stanowisko Property Advisora w naszych oddziałach w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach.

BUDUJEMY POZYTYWNE RELACJE

Podstawowy zakres obowiązków
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego
  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty
  • Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami
  • Monitorowanie rynku nieruchomości
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Współpraca w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji w ramach oddziałowego zespołu z możliwością rozwoju w tych obszarach
Wymagania
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości oraz zagadnieniami finansowymi (mile widziane doświadczenie w sprzedaży)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Pełna dyspozycyjność
  • Gotowość do przemieszczania się i spędzania czasu w biurze i poza nim (wyjazdy do nieruchomości)
  • Wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej
  • Dzięki atrakcyjnemu i progresywnemu systemowi wynagrodzeń osiągniesz ponadprzeciętne dochody.
  • Nasze know-how w postaci dużej ilości różnych szkoleń, w tym wdrożeniowych i przygotowujących do pracy w roli agenta, pozwoli Ci z dużą pewnością siebie wejść w rynek nieruchomości.
  • W każdej chwili i sytuacji możesz liczyć na bezpośrednie wsparcie oraz kontakt ze swoim Managerem i Zarządem Tekton Property.
  • Oferujemy nowoczesne i komfortowe biura w bardzo dobrych lokalizacjach.
  • Do Twojej osobistej dyspozycji będą nowoczesne narzędzia pracy, nie tylko laptop, telefon czy aparat, ale również oprogramowania i bazy klientów.
  • Otrzymasz wsparcie naszych doświadczonych Agentów, działu prawnego oraz marketingu.
  • Zdobyte doświadczenie pozwoli Ci zbudować własny unikalny zespół agentów.
  • Otrzymasz możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu pozostałej działalności firmy (rynki kapitałowe, ubezpieczenia, zarządzanie projektami).
  • Gwarantujemy koleżeńską atmosferę nie tylko w pracy, ale również poza nią – imprezy integracyjne, firmowe kolacje, wspólne wyjazdy.
  • U nas zachowasz work-life balance – elastyczny czas pracy pozwoli Ci pogodzić pracę z innymi zajęciami

Wyślij CV przez formularz poniżej, lub e-mailem na adres: ,
podając miasto, do którego rekrutujesz oraz stanowisko.

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Oświadczam, że zapoznałem się z informacją dotyczącą ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

#J-18808-Ljbffr
  • Junior Property Advisor

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Miejsce pracy: Gdańsk Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Junior Property Advisor w naszych oddziałach w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. BUDUJEMY POZYTYWNE RELACJE Podstawowy zakres obowiązkówUdział w spotkaniach z Property Advisor'emBudowanie bazy ofert rynku wtórnego i...

  • Gdańsk, Pomerania, Polska DNV Pełny etat

    About usWe are the independent expert in assurance and risk management. Driven by our purpose, to safeguard life, property, and the environment, we empower our customers and their stakeholders with facts and reliable insights so that critical decisions can be made with confidence.As a trusted voice for many of the world's most successful organizations, we...

  • Gdańsk, Trójmiasto, Polska DNV Pełny etat

    About usWe are the independent expert in assurance and risk management. Driven by our purpose, to safeguard life, property, and the environment, we empower our customers and their stakeholders with facts and reliable insights so that critical decisions can be made with confidence.As a trusted voice for many of the world’s most successful organizations, we...