Aktualne oferty pracy związane z Mechanik samochodowy - Gliwice, Silesia - Exact Systems Sp. z o.o

  • Gliwice, Polska Ponicki Gliwice W niepełnym wymiarze godzin

    1/2 etatu pracujemy pon.- pt. 8-20 sobota 8-16Praca mechanik samochodowy, wulkanizator, osoba z pasją do motoryzacji zatrudnimy w Ponicki Diagnostic GliwiceBędąc Mechanikiem Samochodowym w Ponicki Diagnostic Gliwice, otrzymasz:dobre warunki pracy na stanowiskach serwisowychcv można składać też w biurze obsługi klienta cały dzieńwynagrodzenia do...

  • Gliwice, Polska EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Generalny przedstawiciel SCHMITZ CARGOBULL, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko: Mechanik Agregatów Chłodniczych Mechanik Agregatów ChłodniczychOferujemy: Pracę w najwyższych standardach w...

    Nasze oczekiwania: Doświadczenie w naprawie agregatów chłodniczych lub napraw klimatyzacji w pojazdach samochodowych Prawo jazdy kat. B. - czynne (mile widziane C+E) Sumienność, dokładność, obowiązkowość Umiejętność obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych Certyfikat F-Gazy 1kW mile widziane Do głównych obowiązków osoby...

Mechanik samochodowy

4 miesięcy temu

Gliwice, Silesia, Polska Exact Systems Sp. z o.o Pełny etat
Jesteś po szkole zawodowej o kierunku samochodowym? A możesz masz już doświadczenie jako mechanik?

Dołącz do naszego zespołu w Gliwicach na stanowisko Mechanik samochodowy

Szukamy osoby z wiedzą w obszarze mechaniki samochodowej oraz zapałem do nauki i rozwoju ale i również doświadczonych mechaników.

Wyślij nam swoje zgłoszenie lub skontaktuj się telefonicznie pod nr

KOGO SZUKAMY?

Mechanik samochodowy - Gliwice/ prestiżowa fabryka

Numer referencyjny:

Miejsce pracy: Gliwice (śląskie), Zabrze (śląskie)

Opis stanowiska:

Naprawa aut gotowych

Uzupełnianie brakujących części

Wymagania:

Wiedza na temat naprawy samochodów / mechaniki samochodowej

Mile widziany doświadczenie na stanowisku mechanika

Zainteresowanie motoryzacją i chęć nauki

Sumienność oraz dokładność

Oferujemy:

Możliwość zdobycia doświadczenia i nauki od najlepszych fachowców w prestiżowej fabryce

Stawkę godzinową 50,00 zł brutto

System 3 zmianowy

Dodatek nocny +20%

Współpracę na podstawie umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. grupowe ubezpieczenie, karta Multisport, PPK

Możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

Opiekę oraz wsparcie dedykowanego koordynatora

Program stypendialny Exact Future, zyskaj zł na naukę

Współpracę na jasnych i przejrzystych warunkach

Parking przy zakładzie

Zaplecze socjalne (szatnia i stołówka)

Osoby zainteresowane współpracą z Exacts Systems prosimy
o przesłanie aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj teraz".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.