magazynier- Sady

2 tygodni temu

Poznań, Greater Poland Randstad Polska Sp. z o.o. Pełny etat
Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji i chcesz wykorzystać swoje umiejętności w firmie z potencjałem?

Świetnie się składa

Mamy ofertę pracy w Sadach-> stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, pełne wdrożenie od pierwszego dnia pracy.

magazynier-> Sady ->6683 zł brutto/m-c

Nr ref.: Poznań (wielkopolskie)

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie 6683 zł/brutto
- premie
- pracę w systemie 1- zmianowym
- szeroki zakres benefitów pozapłacowych: karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Zadania

- przyjmowanie, wydawanie towaru
- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych
- wprowadzanie / sprawdzanie danych w systemie
- kontakt z dostawcami / odbiorcami

Oczekujemy

- umiejętności obsługi komputera
- znajomości języka angielskiego (umożliwiającą komunikację głównie pisemną)
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętności pracy w grupie
- chęci podjęcia pracy na dłuższy okres

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Poznań, Greater Poland Randstad Polska Sp. z o.o. Pełny etat

    Poszukujesz pracy w firmie dbającej o pracownika?Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu?Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe?Znalazłeś ofertę stworzoną dla CiebieMiejsce pracy: Sady - dojazd we własnym zakresieMagazynier z uprawnieniem UDT na wózek widłowyNr ref.: Poznań (wielkopolskie)Oferujemy- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę...

  • Poznań, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Poszukujesz pracy w firmie dbającej o pracownika?Zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu?Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe?Znalazłeś ofertę stworzoną dla Ciebie!Miejsce pracy: Sady - dojazd we własnym zakresieoferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową atrakcyjne wynagrodzenie 37 zł brutto/ hpracę w systemie 1-...