Mistrz Zmiany

2 tygodni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Purinova Sp. z o.o. Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych, mający na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobu gotowego, obsługa instalacji, maszyn, urządzeń i aparatów produkcyjnych,
  • Praca oraz zarządzanie zespołem pracowników w systemie trzyzmianowym w ruchu ciągłym zgodnie z zasadami BHP,
  • Nadzór nad właściwym, rzetelnym i terminowym wykonywaniem zadań,
  • Zapewnienie właściwej komunikacji i współpracy w dziale oraz z pozostałymi działami firmy,
  • Motywowanie pracowników do podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych oraz realizacji celów przedsiębiorstwa,
  • Raportowanie przebiegu pracy oraz ewentualnych niezgodności,
  • Rozliczanie produkcji oraz kontrola stanów magazynowych,
  • Kontrola planu sprzedaży i terminowości wysyłek wyrobu gotowego,
  • Utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości w ramach odpowiedzialności za obszar,
  • Realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Mistrza zmianowego lub podobnym,
  • Wykształcenie zawodowe lub wyższe (preferowane wykształcenie średnie o profilu technicznym),
  • Umiejętność zarządzaniem czasem pracy,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność kierowania ludźmi i pracy w zespole,
  • Umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości,
  • Chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • Dodatek finansowy w postaci bonów świątecznych,
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • Dofinansowanie do programu sportowego - karta Multisport,
  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB Merito,
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

  • Mistrz Zmiany

    1 miesiąc temu

    Bydgoszcz, Polska Purinova Sp. z o.o. Pełny etat

    Mistrz ZmianyTwój zakres obowiązków Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych, mający na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobu gotowego, obsługa instalacji, maszyn, urządzeń i aparatów produkcyjnych, Praca oraz zarządzanie zespołem...

    4 tygodni temu