listonosz przesyłek ekspresowych

2 tygodni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Poczta Polska Pełny etat
Opis stanowiska

Miejsce pracy: ul. Polna 15-17, Toruń

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (czas zastępstwa), praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony,
  • bezpośrednia obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, udzielanie informacji o świadczonych usługach,
  • odbiór przesyłek od klientów z przeznaczeniem do nadania w Urzędzie Pocztowym,
  • rozliczanie się z przesyłek wg określonych procedur,
  • odpowiedzialność za powierzone przesyłki,
  • dbanie o pozytywny wizerunek PP,
Wymagania
  • masz wykształcenie min. zawodowe,
  • masz prawo jazdy kategorii B i własny samochód, który możesz wykorzystać do pracy (typu: kombi, van, bus),
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś odpowiedzialny/a, sumienny/a i dokładny/a,
  • jesteś osobą samodzielną i potrafisz zorganizować własną pracę,
  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi,
  • jesteś osobą kulturalną i potrafisz współpracować z klientami,
  • potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne.
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość topografii obsługiwanego obszaru: Toruń i powiat toruński.
Oferujemy
  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,
  • zwrot kosztów za używanie własnego samochodu,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,
  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,
  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,
  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.

  • listonosz paczkowy

    Opis stanowiska Miejsce pracy: ul. Pocztowa 12, Lisi Ogon​ Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełen etat, praca od poniedziałku do piątku ​ Twoje zadania: prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, prowadzenie dokumentacji pojazdu i dbałość o jego stan techniczny, załadunek, rozładunek i doręczanie przesyłek pocztowych (praca...

  • Magazynier

    4 dni temu

    Bydgoszcz, Polska FedEx Pełny etat

    -MagazynierMiejsce pracy:Wymiar etatu: 1/2 etatuZakres obowiązków:rozładunek i załadunek przesyłekweryfikacja parametrów przesyłek, praca ze skanerem, sortowanie na kierunki doręczeniadbanie o powierzony sprzęt firmowy: urządzenia, maszynysporządzanie raportówProfil kandydata:wykształcenie zawodowe/średniedokładność, sumienność i...