Konsultant Techniczny

2 tygodni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Fitness Club 24 Sp. z o.o. Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami w języku niemieckim

- Współpraca z innymi członkami zespołu

- Obsługa Klienta zewnętrznego w języku niemieckim

- Kontrola terminowości i jakości powierzonych zadań

WYMAGANIA:

- Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny (komunikacja telefoniczna oraz mailowa z klientami serwisu)

- Obsługa komputera: znajomość pakiet MS Office

- Zorientowanie na Klienta,

- Wysokie standardy jakości pracy

- Samodzielność, energia i dynamizm w działaniu,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Mile widziane: Wykształcenie techniczne oraz doświadczenie w pracy na działach techniczny

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Pakiet szkoleń

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Pracę pełną wyzwań w młodym zespole profesjonalistów

- dofinansowanie zajęć sportowych

- prywatna opieka medyczna

- ubezpieczenie na życie

- brak dress code'u

- kawa / herbata

- parking dla pracowników

  • Bielsko-Biala, Silesia, Polska Fitness Club 24 Sp. z o.o. Pełny etat

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami w języku niemieckim- Współpraca z innymi członkami zespołu- Obsługa Klienta zewnętrznego w języku niemieckim- Kontrola terminowości i jakości powierzonych zadańWYMAGANIA:- Dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny (komunikacja telefoniczna oraz mailowa z klientami...