Młodszy Sterowniczy

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Grupa Absolvent Pełny etat

Rafineria Gdańska szuka kandydata na stanowisko Młodszego Sterowniczego

Opis stanowiska:

• realizacja procesu szkoleniowego i poszerzanie kompetencji na dedykowanych obszarach produkcyjnych

• sterownie procesem

• komunikacja oraz współpraca z obsługą powiązanych technologicznie obszarów sterowniczych w realizacji bieżącego procesu produkcyjnego oraz działań awaryjnych

• zapewnienie właściwego stanu technicznego instalacji, maszyn i urządzeń poprzez prawidłową eksploatację oraz wykonywanie w terminie powierzonych zadań produkcyjnych

• optymalizacja pracy instalacji

• rzetelne wykonywanie zadań produkcyjnych oraz poleceń w sposób określony w instrukcjach produkcyjnych oraz przy zachowaniu wymaganych środków bezpieczeństwa

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: chemia, mechanika, automatyka, elektryka, robotyka)

• mile widziane doświadczenie w przemyśle rafineryjnym oraz pokrewnym

• dobra znajomość języka angielskiego

• chęć stałego rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

• rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

• umiejętność organizacji pracy własnej

• komunikatywność

Oferujemy:

• pracę w najnowocześniejszej rafinerii processingowej w Europie

• umowę o pracę

• premię roczną, premię miesięczną do 10% miesięcznego wynagrodzenia

• możliwość otrzymania nagrody specjalnej

• dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą)

• określoną ścieżkę kariery - wzrost kompetencji powiązany ze wzrostem wynagrodzenia

• opiekę medyczną i dentystyczną

• ubezpieczenie grupowe na życie wraz z funduszem inwestycyjnym opłacane przez pracodawcę

• możliwość uczestnictwa w dodatkowym ubezpieczeniu grupowym na życie

• możliwości rozwojowe: udział w szkoleniach, dofinansowania do studiów oraz nauki języków obcych

• możliwość zakupu Karty MultiSport i Medicover Sport

• zniżki na stacjach paliw ORLEN

• możliwość przystąpienia do firmowych sekcji sportowych, m.in.: sekcja siatkarska, żeglarska, tenisa ziemnego, piłki nożnej, kręgli, szachów