Aktualne oferty pracy związane z Asystent architekta - Wrocław, Województwo dolnośląskie - ARCH.P.M. 1 Sp. z o.o.

  • Asystent architekta

    4 miesięcy temu

    Wrocław, Polska Agencja Pracy Koncepcja Pełny etat

    Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.Dzięki...

  • Wrocław, Polska Randstad Polska Pełny etat

    Jesteś absolwentem kierunku Budownictwo?Poszukujesz zatrudnienia, masz już za sobą pierwsze doświadczenia w zawodzie i chcesz się dalej rozwijać?Świetnie się składa!Dla naszego klienta - firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko asystenta projektanta!Aplikuj! Taka okazja nie...

Asystent architekta

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska ARCH.P.M. 1 Sp. z o.o. Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Praca przy koncepcjach, projektach architektoniczno budowlanych, technicznych i wykonawczych: Wykonaywanie rysunków CAD na każdym z ww etapów.

- Przygotowanie dokumentacji do urzędów oraz na budowę: Opracowanie projektów w wersji cyfrowej oraz drukowanej. Pomoc przy kompletowaniu i przekazywaniu dokumentacji.

- W zalezności od umiejętności i doświadczenia praca przy koordynacji i korespondencji urzędowej: koordynacja międzybranżowa, przygotowywanie wniosków, odpowiedzi na pisma.

Zakres obowiązków ma charakter orientacyjny. Każdorazowo zakres dostosowujemy do umiejętności i doświadczenia naszych pracowników.

WYMAGANIA:

- Tylko Absolwenci kierunku Architektura i Urbanistyka, lub Ochrona Zabytków na wydziale Architektury.

- Bardzo dobra znajomość programu AutoCad.

- Zaangażowanie i terminowość.

- Odpowiedzialność i dbałość o powierzone zadania.

- Pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć do podnoszenia swoich umiejętności.

- Sumienność i dobra organizacja pracy.

- Prawo jazdy kat. B.

- Jeżeli nie masz doświadczenia na takim stanowisku, ale spełniasz powyższe kryteria to też napisz.

Prosimy o przesyłanie portfolio, przykładowych projektów, rysunków na , formularz na stronie , lub w odpowiedzi na ogłoszenie.

OFERUJEMY:

- Umowa o pracę.

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

- Stabilne zatrudnienie.

- Możliwość poznania pełnego procesu projektowego oraz odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień.

- Wyjazdy integracyjne.