Manager Salonu Fryzjerskiego

2 tygodni temu

Szczecin, West Pomerania, Polska Service Jobs Sp. z.o.o. Pełny etat

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z.o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Obowiązki:

usługi strzyżenia

usługi koloryzacji

samodzielne kierowanie salonem

Wymagania:

własne podstawowe narzędzia

doświadczenie jako fryzjer damsko-męski

znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby zachęcam do wysłania CV na adres

  • Szczecin, Polska Service Jobs Sp. z.o.o. Pełny etat

    Agencja Pracy Service Jobs Sp. z.o.o. poszukuje osoby na stanowisko:Manager Salonu FryzjerskiegoLokalizacja: SzczecinObowiązki:- usługi strzyżenia- usługi koloryzacji- samodzielne kierowanie salonemWymagania:- własne podstawowe narzędzia- doświadczenie jako fryzjer damsko-męski- znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnymOferujemy:-...

  • Manager Salonu Fryzjerskiego

    2 miesięcy temu

    Szczecin, Polska Service Jobs Sp. z.o.o. Pełny etat

  • Przedstawiciel Handlowy

    Szczecin, Polska UNDHAIR ACADEMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Szczecin Twój zakres obowiązków Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z salonami fryzjerskimiUtrzymywanie relacji z istniejącą grupą klientów na podległym terenieRealizacja celów sprzedażowychMonitorowanie i analiza rynkuRaportowanie działań sprzedażowychDbanie o wizerunek firmyNasze...