nauczyciel psycholog

2 tygodni temu

Słupsk, Pomerania, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/1103

Obowiązki:

Prowadzenie terapii indywidualnej dla dzieci, współprowadzenie zajęć grupowych wraz z innymi nauczycielami, prowadzenie dokumentacji związanej z terapią uczniów, współpraca z rodzicami, nauczycielami, prowadzenie i dokonywanie oceny funkcjonowania dzieci.
Okres zatrudnienia od do z możliwością przedłużenia do

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe dające kwalifikacje do wykonywania zawodu;umiejętność komunikowania się w zespole, prowadzenie terapii indywidualnej dla dzieci, prowadzenie dokumentacji;doświadczenie zawodowe: praca indywidualna z dziećmi z zaburzeniami rozwoju i innymi niepełnosprawnościami

Miejsce pracy: Zygmunta Augusta 62A, Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty