Projektant Opakowań

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Gi Group Pełny etat

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Numer referencyjny: 16349

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

• opracowywanie projektów konstrukcji opakowań,

• opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną projektu,

• opracowanie w zakresie projektowania opakowań, konstrukcji, wyboru materiałów i rozwiązań technicznych/użytkowych

• projektowanie i wycena narzędzi,

• optymalizacja kosztów wdrażanych wyrobów,

• przygotowanie rysunków i paletyzacji do kalkulacji,

Nasze wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• znajomość programu CAD,

• znajomość pakietu MS Office

• umiejętność pracy pod presją czasu

• samodzielność w działaniu i sumienność,

• umiejętność i gotowość do pracy w zespole,

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• program wdrożenia do organizacji,

• system premiowy uzależniony od wyników pracy,

• przewozy pracownicze na terenie Gdańska

• bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie karty sportowej, opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, system płatnych poleceń pracowniczych, parking pracowniczy, ubezpieczenie dziecka.

  • Projektant Opakowań

    3 tygodni temu

    Gdańsk, Polska Gi Group Pełny etat

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010 ...

  • Gdańsk, Polska Gi Group Poland S.A. Pełny etat

    Zakres obowiązków:• opracowywanie projektów konstrukcji opakowań,• opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną projektu,• opracowanie w zakresie projektowania opakowań, konstrukcji, wyboru materiałów i rozwiązań technicznych/użytkowych• projektowanie i wycena narzędzi,• optymalizacja kosztów wdrażanych wyrobów,•...