listonosz pieszy

2 tygodni temu

Gdańsk, Pomerania, Polska Poczta Polska Pełny etat

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Gdańsk-Śródmieście; Gdańsk-Łostowice; Gdańsk Wrzeszcz; Gdańsk Przymorze

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony) lub na czas określony (na czas zastępstwa), cały etat, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:

przygotowanie korespondencji do doręczenia, doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych, bezpośrednia obsługa klientów, w tym sprzedaż produktów i usług, sporządzanie/prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych zadań z wykorzystaniem tabletu.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną, jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi.

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.​

Oferujemy

U nas zyskasz:

wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej, możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach, kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych, możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.