_Elektryk Utrzymania Ruchu_

2 tygodni temu

Gorzów Śląski, Opole Voivodeship, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Elektryk Utrzymania Ruchu

Obowiązki

  • Montowanie aparatów elektrycznych w szafach sterowniczych,
  • Dokonywanie pomiarów i odpowiednich regulacji z wymaganą dokładnością wg dokumentacji technicznej i aparatury pomiarowej;
  • Diagnozowanie stanu technicznego maszyn będących w eksploatacji, wykonywanie okresowych przeglądów i wpisów do kart przeglądów,
  • Lokalizowanie i usuwanie usterek elektrycznych i mechanicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Kompetencje w naprawie awarii z zakresu elektrotechniki przemysłowej maszyn i urządzeń
  • Praktyka w wykonywaniu działań związanych z instalacją i montażem
  • Umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi/hydraulicznymi oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość automatyki i sterowania maszynami i urządzeniami, a także preferowana znajomość sterowania SIEMENS S7
  • Uprawnienia energetyczne do 1 kV
  • Znajomość hydrauliki siłowej i pneumatyki maszyn i urządzeń

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej renomie i uznaniu w branży
  • Szansę na realizację własnych pomysłów i współpracę z klientami o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Gorzów Śląski, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej...