Stażysta w Air&Sea

2 tygodni temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska DSV Pełny etat

Time Type:

Full Time

Twój zakres obowiązków:

Codzienna współpraca z doświadczonymi spedytorami Wsparcie w obsłudze kluczowych klientów spółki Udział w poszczególnych etapach organizacji transportu lotniczego i morskiego Realizacja zadań powierzonych przez opiekuna stażu

Nasze wymagania:

Potrafisz dobrze zorganizować swój czas pracy Lubisz i potrafisz pracować w zespole, jasno komunikujesz swoje potrzeby Bardzo dobrze znasz język angielski (B2) Posiadasz status studenta Posiadasz prawo do pracy na terenie UE Praktycznie posługujesz się komputerem, szczególnie w zakresie MS Office

To oferujemy:

Opiekę doświadczonego pracownika Wyjazdy studyjne do innych oddziałów w Polsce i nauka specyfiki naszej pracy w praktyce Pozytywną atmosferę pracy Zaświadczenie o ukończonym stażu Harmonogram pracy dostosowany do Twojego planu studiów

DSV – Global transport and logistics

  • Stażysta w DSV Air&Sea

    2 miesięcy temu

    Wrocław, Polska DSV Pełny etat

    Time Type: Full Time. Twój zakres obowiązków: Codzienna współpraca z doświadczonymi spedytorami Wsparcie w obsłudze kluczowych klientów spółki Udział w poszczególnych etapach organizacji transportu lotniczego i morskiego Realizacja zadań powierzonych przez opiekuna stażu Nasze wymagania: Potrafisz dobrze zorganizować swój czas pracy ...

    4 tygodni temu