Młodszy Specjalista HR

4 miesięcy temu

Powiat jaworski, Polska Mercedes-Benz Pełny etat

Tätigkeitsbereich:PersonalGesellschaft:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. z o. o.Standort:Mercedes-Benz Manufacturing Poland sp. zo. o., JaworStartdatum:..4Veröffentlichungsdatum:..4Stellennummer:MERHSArbeitszeit:Vollzeit Join usAufgaben Rekrutacja oraz koordynacja procesu zatrudnienia nowych pracowników (publikowanie ofert, selekcja aplikacji, organizowanie oraz prowadzenie rozmów), Współpraca z agencjami pracy tymczasowej, Dbałość o sprawną komunikację między koordynatorem wyznaczonym przez agencję a przedstawicielami poszczególnych działów, Współpraca z firmami zewnętrznymi (firmy rekrutacyjne, eventowe, itd.), Bieżący kontakt z pracownikami oraz udzielanie informacji na zapytania z obszaru HR, Przygotowanie prezentacji, raportów i zestawień zgodnie z bieżącymi potrzebami spółki, Dbanie o sprawny przepływ informacji w dziale i między działami, Współpraca w zakresie poprawy komunikacji wewnętrznej (gazetka firmowa, Social Intranet, itp.), Wsparcie we wdrażaniu inicjatyw i projektów HR, Wsparcie w bieżących pracach działu HR. Qualifikationen Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia lub pokrewne. Praktyki i staże w dziale HR mile widziane. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, Chęć rozwoju w branży produkcyjnej. Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Power Point i Excel. Samodzielność, orientacja na osiąganie celów, umiejętność pracy w zespole i pracy projektowej. Wysokie standardy etyczne i moralne, rzetelność i odpowiedzialność. BenefitsHybrides Arbeiten möglichMit­arbeiter EventsGesund­heits­maß­nahmenMit­arbeiter­rabatte möglichFlexible Arbeits­zeit möglichMobilitäts­angeboteKantine, CaféGute An­bindungPark­platz