Niania/ Guwernantka

2 tygodni temu

Warszawa, Mazovia, Polska Monika Jakubiak MJ Governess Pełny etat

MJ Governess – Agencja (numer certyfikatu 6860) rekrutująca elitę wśród niań i opiekunek poszukuje wykwalifikowanej guwernantki/ niani do współpracy z roczną dziewczynką. Rodzina mieszka na Żoliborzu. Oferujemy: - długoterminową pracę od lipca 2024 roku,- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę,- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.Prosimy o przesłanie CV od kandydatek , które:- lubią i szanują dzieci,- mają doświadczenie w opiekowaniu się dziećmi poparte referencjami,- są opiekuńcze, kreatywne- mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub psychologiczne.

Obowiązki

  • W zakres obowiązków guwernantki/niani wchodzi:
  • opieka nad dzieckiem,
  • w przypadku choroby starszego rodzeństwa (6 i 4 lata) pomoc mamie w opiece
  • dbanie o rozwój intelektualno – emocjonalny,
  • spacery,
  • pomoc w przygotowaniu posiłku dla dziecka.

Wymagania

Oferujemy

  • Niania/guwernantka

    MJ Governess – Agencja (numer certyfikatu 6860) rekrutująca elitę wśród niań i opiekunek poszukuje wykwalifikowanej guwernantki/ niani do współpracy z 3 – letnim chłopcem. Konieczne jest czynne prawo jazdy. Rodzina mieszka w Warszawie na Mokotowie. Niania/guwernantkaW zakres obowiązków wchodzi: - opieka nad chłopcem - kreatywne zabawy -...

  • Warszawa, Mazovia, Polska Monika Jakubiak MJ Governess Pełny etat

    MJ Governess – Agencja (numer certyfikatu 6860) rekrutująca elitę wśród niań i opiekunek poszukuje wykwalifikowanej guwernantki/ niani do współpracy z 3 – letnim chłopcem. Konieczne jest czynne prawo jazdy. Rodzina mieszka w Warszawie na Mokotowie. Niania/guwernantka z zamieszkaniem W zakres obowiązków wchodzi: - opieka nad chłopcem -...

  • Niania/ Guwernantka

    4 tygodni temu

    Warszawa, Polska Monika Jakubiak MJ Governess Pełny etat

    MJ Governess – Agencja (numer certyfikatu 6860) rekrutująca elitę wśród niań i opiekunek poszukuje wykwalifikowanej guwernantki/ niani do współpracy z roczną dziewczynką. Rodzina mieszka na Żoliborzu. Oferujemy: - długoterminową pracę od lipca 2024 roku,- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o...