Aktualne oferty pracy związane z Pracownik działu sprzedaży - Kobyłka - Nabilaton

  • Kobyłka, Polska IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o. Pełny etat

    Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych...

  • Brand Master

    4 miesięcy temu

    Kobyłka, Polska OEX Cursor Pełny etat

    Brand Master Miejsce pracy: Kobyłka, Marki Zadania na stanowisku :  sprzedaż produktów w wyznaczonych przez koordynatora projektu punktach na terenie miasta budowanie profesjonalnego wizerunku marki na rynku aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów  przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach (podgrzewacze tytoniu,...

  • Młodsza księgowa

    3 miesięcy temu

    Kobyłka, Polska Mesgum Sp. z o.o. Pełny etat

    Młodsza księgowa / Młodszy księgowy - AdministracjaTwój zakres obowiązków Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i merytorycznym Księgowanie wyciągów bankowych Księgowanie i dekretowanie faktur zakupów,...

Pracownik działu sprzedaży

Kobyłka, Polska Nabilaton Pełny etat

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Systemów Klimatyzacji

Obowiązki:

- Aktywna sprzedaż systemów klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła
- Obsługa klienta po zakupie
- Realizacja zadań sprzedażowych
- Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
- Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji
- Finalizacja procesu sprzedaży

Wymagania:

- Wykształcenie w dziedzinie klimatyzacji/wentylacja/chłodnictwo lub pokrewne
- Min. 2 lata doświadczenia w branży HVAC/technicznej/budowlanej
- Komunikatywność, umiejętność budowania relacji
- Determinacja i orientacja na cele
- Samodzielność, odpowiedzialność
- Pewność siebie, łatwość w komunikacji
- Zdolność do pracy zespołowej i organizacji własnej pracy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w biurze regionalnym
- Rozwój zawodowy, szkolenia, ciekawe projekty
- Możliwość realizacji własnych pomysłów
- Elastyczność godzin pracy, nowoczesne warunki
- Sprzęt służbowy, zniżki na produkty firmy
- Pakiet MultiSport, opieka medyczna
- Udział w wydarzeniach branżowych