Nazwa stanowiska

2 tygodni temu

Lublin, Lubelskie, Polska Intensive Group Pełny etat

Intensive Group od ponad 17 lat #intensywnie rekrutujemy specjalistów i znajdujemy pracę tym, którzy jej szukają.

Dla naszego Klienta z branży uzupełnij poszukujemy osób na stanowisko uzupełnij.

Weź udział w rekrutacji i dowiedz się więcej

Nazwa stanowiska - lokalizacja (uzupełnij)

Miejsce pracy: Lublin

Zadania na danym stanowisku pracy:

  • kompletowanie i wywożenie towaru
  • rozmieszczanie i uzupełnianie poszczególnych towarów na półkach
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • wykonywanie zadań powierzonych przez kierownika

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • sumienność

Co oferujemy:

  • umowę zlecenie, stawka 28 zł brutto / h
  • pracę na pełen etat w systemie zmianowym
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • Nazwa stanowiska

    3 tygodni temu

    Lublin, Polska Intensive Group Pełny etat

    Intensive Group od ponad 17 lat #intensywnie rekrutujemy specjalistów i znajdujemy pracę tym, którzy jej szukają.Dla naszego Klienta z branży uzupełnij poszukujemy osób na stanowisko uzupełnij.Weź udział w rekrutacji i dowiedz się więcej!  Nazwa...