Rzeźnik /masarz /wędliniarz

3 tygodni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska Schiever Polska Pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykrawanie elementów na mięsa drobne,

- produkcja wyrobów garmażeryjnych,

- produkcja wyrobów mięsnych i wędliniarskich,

- praca na zapleczu działu.

WYMAGANIA:

- mile widziana umiejętność klasyfikacji mięsa, doświadczenie w pracy na stanowisku rzeźnika lub podobnym np. przy produkcji kiełbas,

- zaangażowania w pracę,

- umiejętności pracy w zespole.

OFERUJEMY:

- umowę o pracę na pełen etat i terminowe wynagrodzenie,

- dużą samodzielność w działaniu,

- stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wdrożenie na stanowisko pracy,

- premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

- prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50gr miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

- atrakcyjne świadczenia socjalne,

- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

- z nami możesz pomóc innym, biorąc udział w wolontariacie pracowniczym "Dobroczynni".