kierowca_listonosz paczkowy

2 tygodni temu

Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska Poczta Polska Pełny etat

Opis stanowiska

Miejsce pracy: ul. Pocztowa 5, Brodnica​

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (czas zastępstwa), praca od poniedziałku do piątku,

Twoje zadania:

prowadzenie pojazdu o masie do 3,5 tony, prowadzenie dokumentacji pojazdu i dbałość o jego stan techniczny, załadunek, rozładunek i doręczanie przesyłek pocztowych (praca zawiązana z dźwiganiem), bezpośrednia obsługa klientów w zakresie świadczonych usług, udzielanie informacji o świadczonych usługach, rozliczanie się z przesyłek, gotówki wg określonych procedur, odpowiedzialność za powierzone przesyłki i środek transportu oraz dbanie o pozytywny wizerunek PP, obsługa smartfona, terminala płatniczego.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

masz wykształcenie min. zawodowe, jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP), posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz masz praktykę w kierowaniu pojazdem (bezkolizyjna jazda), jesteś odpowiedzialny/a, sumienny/a i dokładny/a, jesteś osobą samodzielną i potrafisz zorganizować własną pracę, jesteś komunikatywny/a i lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą kulturalną i potrafisz współpracować z klientami, potrafisz obsługiwać urządzenia mobilne.

Mile widziane:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, znajomość topografii obsługiwanego obszaru.

Oferujemy

U nas zyskasz:

wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej, możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach, kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych, możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.