Pakowanie filetów Drobiowych

2 tygodni temu

Holandia Rosemalen Barneveld Asten, Polska JOBRUN Pełny etat

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.
Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy.

PRODUKCJA Pakowanie filetów Drobiowych - Praca Holandia - BEZ języka

Miejsce: Holandia, Ommel, Rosemalen, Barneveld, Soest, Asten
Nr referencyjny: NL-FDR

Opis:

  • umieszczanie filetów drobiowych na początek linii produkcyjnej
  • wykrawanie chrząstek, skóry, kości i tłuszczu z udek i filetów
  • pakowanie filetów drobiowych
  • zgrzewanie próżniowe
  • praca przy taśmie

  • Holandia, Polska Covebo Work Office Sp. z o.o. Pełny etat

    Opis stanowiska: Pakowanie piersi i udek z kurczaka przy linii taśmowej Kontrola wagi i jakości produktów na każdym etapie produkcyjnym Układanie filetów do pojemników, a następnie do kartonów Przygotowanie gotowych produktów do wysyłki Dbanie o porządek w miejscu pracy Wymagania: Chęć podjęcia współpracy na dłużej Motywacja i chęć do...

    Opis stanowiska: Produkcja świeżych sałatek z warzyw i innych dodatków Ważenie produktu i pakowanie sałatek do tacek Pakowanie szaszłyków drobiowych Wymagania: Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Mile widziane prawo jazdy kat. B Oferujemy: Stawka: 13,27€ -16,59€ brutto/h Dodatki zmianowe: 25%-50% Wypłata wpływająca co...