Trainee HR

2 tygodni temu

Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska mccainfood Pełny etat

Position Title:Trainee HR / Stażysta w dziale HR

Position Type: Temporary - Full-Time ​

Requisition ID: 30279

McCain jest firmą rodzinną o zasięgu globalnym z siedzibą w Kanadzie. Jesteśmy wiodącym światowym producentem mrożonych specjałów

z ziemniaków. Do Oddziału Bielany Wrocławskie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w dziale HR

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu HR w zakresie bieżących zadań min. onboardnigu nowych pracowników w Sucess Factors
  • Tworzenie i konfigurowanie profilu pracownika New-Hire oraz powiązanych danych w systemie HRIS. (Success Factors / SAP)
  • Ścisła współpraca z innymi działami i interesariuszami w celu zapewnienia, że nowy pracownik jest prawidłowo skonfigurowany i gotowy do pracy w dniu 1. Np. usługi IT, świadczenia, lista płac, lokalni kierownicy biur/budynków, zarządcy obiektów itp.
  • Wsparcie komunikacji wewnętrznej
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Oraz realizacja bieżących zadań w dziale HR

Nasze wymagania:

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych
  • Praktyczna znajomość środowiska MS Office
  • Komunikatywność, entuzjazm, rzetelność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa i pozytywne nastawienie
  • Zorientowanie na pracę zespołową
  • Dostępność minimum 30 godzin tygodniowo

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Wsparcie przełożonego i zespołu
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Pracę w zespole otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Praca hybrydowa
  • Miła atmosfera w pracy.

Dołacz do Nas i bądź częścią rodziny McCain

#LI-KW1

McCain Foods is an equal opportunity employer. We see value in ensuring we have a diverse, antiracist, inclusive, merit-based, and equitable workplace. As a global family-owned company we are proud to reflect the diverse communities around the world in which we live and work. We recognize that diversity drives our creativity, resilience, and success and makes our business stronger.

McCain is an accessible employer. If you require an accommodation throughout the recruitment process (including alternate formats of materials or accessible meeting rooms), please let us know and we will work with you to meet your needs.

Your privacy is important to us. By submitting personal data or information to us, you agree this will be handled in accordance with the Global Employee Privacy Policy

Job Family: Human Resources

Location(s): PL - Poland : Lower Silesia : Bielany Wroclawskie || PL - Poland : Lower Silesia : Wroclaw

Company: McCain Poland Sp. zo.o.

  • Trainee HR

    3 tygodni temu

    Wrocław, Polska mccainfood Pełny etat

       Position Title:Trainee HR / Stażysta w dziale HRPosition Type: Temporary - Full-Time ​Requisition ID: 30279   McCain jest firmą rodzinną o zasięgu globalnym z siedzibą w Kanadzie. Jesteśmy wiodącym światowym producentem mrożonych specjałówz ziemniaków. Do Oddziału Bielany Wrocławskie poszukujemy osoby na stanowisko:Stażysta w...