Pomocnik mechanika

2 tygodni temu

Warszawa, Mazovia, Polska Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Dla naszego Klienta będącego wiodącym na świecie dostawcą usług logistycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Pomocnik Mechanika.

Pomocnik mechanika - od zaraz

Numer referencyjny: M/LOG/06/24/AŁ

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • samodzielnie wykonywanie prostych naprawa mechanicznych w samochodach
  • prace na stanowisku oponiarskim oraz myjni samochodowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 35zł brutto/h
  • dodatkowe benefity: karta Multisport, opieka medyczna oraz pakiet zniżek,
  • pracę w systemie zmianowym

Profil kandydata:

  • znajomość zagadnień związanych z eksploatacją samochodów
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne mechanik samochodowy
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego cię nauczymy

Jesteś zainteresowany? Aplikuj

A jeśli masz pytania, zadzwoń do nas:

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

  • Mechanik/ pomoc mechanika

    Dla naszego Klienta będącego wiodącym na świecie dostawcą usług logistycznych, poszukujemy kandydatów na stanowiska Mechanik i pomocnik Mechanika. Mechanik/ pomoc mechanika Numer referencyjny: M/LOG/05/24/AŁ Miejsce pracy: Warszawa Zadania -Mechanik : samodzielnie wykonywanie naprawa mechanicznych w samochodach Oferujemy:umowę o pracę...

  • Warszawa, Mazovia, Polska KONE Sp. z o.o. Pełny etat

    KONE jest pracodawcą zapewniającym równe szanse, równe traktowanie wszystkim osobom bez względu na rasę, płeć, religię, kolor skóry, pochodzenie narodowe, wiek, stan cywilny lub niepełnosprawność. W KONE koncentrujemy się na tworzeniu innowacyjnej i opartej na współpracy kulturze pracy, w której cenimy wkład każdej osoby. Zaangażowanie...

  • Warszawa, Mazovia, Polska Otis College of Art and Design Pełny etat

    Date Posted: Country: Poland Location: Konstruktorska 13, Warszawa 02-673, Poland Twój zakres obowiązków: Montażiuruchamianieurządzeńdźwigowychorazschodówruchomychzgodnie z instrukcjąmontażu; Pomocprzyprzeprowadzaniuremontówurządzeńdźwigowych; Współpraca z klientamifirmy, w szczególności z inżynieramiikierownikamibudów; ...