_Automatyk_

3 tygodni temu

Strzelce Opolskie, Opole Voivodeship, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku: Automatyk

_Automatyk_

Obowiązki

  • Wykonuje prace zgodnie zobowiązującymi przepisami prawa, przepisami BHP oraz Polityką Firmy
  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych w zakładzie;
  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych ciągów technologicznych w zakładzie;
  • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej;
  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną;
  • Zapewnienie ciągłości produkcji;
  • Kontrola i opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki;
  • Udoskonalanie procesów produkcyjnych;
  • Współpraca z technikami Działu Technicznego i pracownikami produkcji;
  • Przeprowadzanie optymalizacji i modernizacji układów elektrycznych i automatyki oraz oprogramowania i wizualizacji;
  • Dobór, montaż, uruchomienie i kalibracja układów aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • Pomiary elektryczne okresowe: maszyn, urządzeń, instalacji, stacji zasilających;
  • Odpowiada za zamawianie odpowiednich materiałów, części i narzędzi do wykonywania powierzonych zadań;
  • Nadzór nad pracą firm zewnętrznych;
  • Współpracuje z Kierownikiem Zmiany DT;
  • Współpracuje z Inżynierem Utrzymania Ruchu;
  • Utrzymywanie standardów czystości i organizacji stanowiska pracy;
  • i inne zadania wyznaczone przez przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne;
  • Uprawnienia elektryczne i pomiarowe, eksploatacja oraz dozór gr. 1, gr. 2;
  • Uprawnienia na podnośniki nożycowe;
  • Język angielski, techniczny;
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata;
  • Obsługa komputera oraz programów MsOffice (Word, Excel, PowePoint)
  • Zdolność podejmowania trudnych decyzji;
  • Praca i analiza pod presją czasu i w warunkach stresu;
  • Komunikatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Innowacyjność;
  • Orientacja na cel.

Oferujemy

  • Dołączysz do utalentowanego zespołu, w którym Twój wkład jest doceniany
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznej, międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nagroda jubileuszowa za staż pracy
  • Dofinansowanie do posiłków

  • _Automatyk_

    1 miesiąc temu

    Strzelce Opolskie, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej...