blacharz samochodowy

2 tygodni temu

Kraków, Lesser Poland Adecco Poland Sp. z o.o. Pełny etat

Adecco to światowy gigant w dziedzinie doradztwa personalnego, usług HR i innych rozwiązań. Stanowi część The Adecco Group, obecnej w 60 krajach na całym świecie. Firma ma na swoim koncie ponad 50 lat doświadczenia w obszarze rekrutacji. Od 1994 roku działa także w Polsce, gdzie zatrudniła setki tysięcy pracowników i otworzyła ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia o numerze 364.

BLACHARZ SAMOCHODOWY

Numer referencyjny: BLA/KLC/05/24/AP

Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta szukamy osób zainteresowanych pracą jako BLACHARZ SAMOCHODOWY.

Jeśli pasuje Ci to stanowisko, to aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w branży blacharskiej lub chciałbyś je zdobyć;
  • Interesujesz się motoryzacją;
  • Chcesz rozwijać się w doświadczonym zespole;
  • Lubisz kreatywną pracę, która nie pozostawia miejsca na nudę.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie brutto + premie;
  • Pracę w godzinach 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku;
  • Kompletne szkolenie na stanowisku;
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji.

Wymagania:

  • Znajomość budowy i struktury pojazdów;
  • Znajomość technologii w naprawie nadwozi;
  • Doświadczenie w pomiarach nadwozi pojazdów;
  • Umiejętność efektywnej pracy zespołowej;
  • Praktyka w naprawach blacharskich;
  • Obsługa narzędzi ręcznych i elektrycznych.

Mile widziane:

  • Osoby z wykształceniem kierunkowym gotowe do nauki zawodu.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa elementów nadwozi pojazdów osobowych i dostawczych;
  • Wymiana uszkodzonych elementów nadwozi;
  • Prowadzenie oględzin i pomiarów pojazdów;
  • Realizacja wszelkich prac blacharskich związanych z naprawami powypadkowymi samochodów osobowych - współpraca z mechanikiem i lakiernikiem;
  • Szlifowanie, montowanie i szpachlowanie blachy;
  • Dbanie o odpowiedni stan techniczny stanowiska pracy (narzędzia i sprzęt).

  • Kraków, Lesser Poland LIMNUSWORK Pełny etat

    LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii, Szwecji, Norwegii i Szwajcarii w różnych zawodach oraz dziedzinach gospodarki....

  • Blacharz samochodowy

    3 tygodni temu

    Kraków, małopolskie, Polska TOYOTA DOBRYGOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA Pełny etat

    Blacharz samochodowyToyota DobrygowskiModlnica, małopolskieumowa o pracępełny etatpraca stacjonarnaZAKRES OBOWIĄZKÓW:wykonywanie prac naprawczych zgodnie z technologią producenta i przyjętymi standardami;naprawa karoserii i elementów blacharskich samochodów;dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość i porządek;utrzymanie powierzonego mienia w...