Koordynator robót

3 tygodni temu

śląskie, Polska SMART - HR Pełny etat
SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta - lidera na rynku w branży wykończeniowej i wyposażenia wnętrz, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator robót (branża wykończeniowa/wykładziny)

Numer referencyjny:

Miejsce pracy: śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Realizacja kontraktu montażu (prac związanych z wykończeniem wnętrz biurowych/oddaniem do użytku) w biurowcach,
- Kontakt z klientami,
- Nadzorowanie ekip montażowych oraz koordynacja prac w kontekście oddania powierzani biurowych do użytku dla poszczególnych najemców.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w branży wykończeni powierzchni biurowych lub pokrewnym,
- Wykształcenia minimum średniego, mile widziane z obszaru budownictwa,
- Czynnego prawa jazdy kategorii B (warunek konieczny) oraz mobilności,
- Bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
- Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
- Systematyczności oraz rzetelnego i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych obowiązków oraz umiejętności przejmowania inicjatywy.

Pracodawca oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Stałe godziny pracy,
- Przyjazna i otwartą atmosferę pracy.

  • Inżynier Budowy

    2 tygodni temu

    Katowice, śląskie, śląskie, Polska ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik Pełny etat

    Twój zakres obowiązków Nadzorowanie i koordynacja prac brygad własnych i podwykonawców - roboty wyburzeniowe i ziemne, Kontrola jakości i harmonogramu realizowanych robót pod kątem zgodności z kontraktem, specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową, Planowanie oraz weryfikacja wykonanej realizacji w określonym zakresie, Monitorowanie...

  • Bielsko-Biała, śląskie, śląskie, Polska DAAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pełny etat

    Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za całościowe planowanie projektów, ich realizację zgodnie z harmonogramem oraz efektywne zarządzanie czasem i zasobami Nadzór nad prawidłową organizacją prac na budowie, w tym zarządzanie zasobami ludzkimi i materialnymi w celu zapewnienia efektywności operacyjnej Umiejętność radzenia sobie ze zmianami...