_Operator robota spawalniczego_

1 tydzień temu

Opole, Opole Voivodeship, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Operator robota spawalniczego

Obowiązki

  • obsługa robota spawalniczego,
  • raportowanie przebiegu zmiany u kierownika zakładu,
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy,
  • utrzymanie maszyn w dobrym stanie.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora robota spawalniczego, lub spawacza
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Opole, Polska PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Pełny etat

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na...