Lider Gościnności

2 tygodni temu

Sosnowiec, Silesia, Polska McDonalds Polska Pełny etat

Potrzebujesz pracy do zakończenia studiów lub przed emeryturą? Współpraca z nami to klucz do sukcesu.

Przygotuj się na zapewnienie doskonałego doświadczenia i zajrzyj do restauracji McDonald's.

Szukasz firmy, która pozwoli Ci być autentycznym i spontanicznym? Jesteś ekspertem w szybkim budowaniu relacji? Chcesz doskonalić umiejętności z zakresu komunikacji? Poszukujesz miejsca, gdzie Twój entuzjazm i energia zostaną docenione?

Dołącz do zespołu McDonald's już teraz

Restauracja McDonald's w Sosnowcu, przy ulicy Logistycznej 2a, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec (możliwość zatrudnienia na pełen lub niepełny etat)

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Subtelne monitorowanie Gości w celu zidentyfikowania tych, którzy potrzebują pomocy,
  • Dbanie o komfort i czas obsługi naszych Gości, zachęcanie ich do skorzystania z kas samoobsługowych oraz oferowanie wsparcia podczas szukania odpowiedniego miejsca na posiłek i relaks,
  • Kreowanie atmosfery Gościnności i troska o indywidualne potrzeby każdego Gościa podczas ich wizyty w Restauracji,
  • Usprawnianie obsługi grup poprzez komunikację z opiekunami i pomoc w zapewnieniu odpowiednich miejsc dla całej grupy,
  • Jako osoba pracująca na sali, będziesz oczami i uszami Kierownika Zmiany, zapewniając naszym Gościom doskonałą obsługę.

Wymagania:

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • pewność siebie i determinacja w nawiązywaniu relacji,
  • tolerancja i otwartość na różnorodność wśród ludzi,
  • empatia i wrażliwość na potrzeby innych,
  • zaangażowanie, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność radzenia sobie w zmieniających się sytuacjach,
  • pozytywna energia, poczucie humoru,
  • zdolność do motywowania innych swoim entuzjazmem,
  • spryt organizacyjny, cierpliwość, wyrozumiałość,
  • dodatkowy atut: znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia i warsztaty o zasięgu krajowym,
  • pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie relacje są kluczowe, a każdy członek zespołu wnosi wartość,
  • elastyczny grafik, uczciwe warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • brak rutyny w pracy — codziennie nowe, interesujące wyzwania.

  • Sosnowiec, Silesia, Polska McDonalds Polska Pełny etat

    PRACUJ Z NAMI Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's Jesteś duszą towarzystwa i uwielbiasz kontakt z ludźmi? Zawsze dostrzegasz, jeśli ktoś potrzebuje pomocy? Szukasz pracy, w której się rozwiniesz? Wykorzystaj potencjał swoich naturalnych talentów i pracuj w jednej z najczęściej odwiedzanych...

  • Lider Gościnności

    4 tygodni temu

    Sosnowiec, Polska McDonalds Polska Pełny etat

    POTRZEBUJESZ PRACY DO KOŃCA STUDIÓW LUB EMERYTURY? Z NAMI CI SIĘ UDANASTAW SIĘ NA ODBIÓR I WPADNIJ DO McDONALD"sSzukasz firmy, która pozwoli Ci być naturalnym i spontanicznym? Jesteś mistrzem szybkiego budowania relacji? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w temacie komunikacji? Szukasz miejsca, w którym Twój entuzjazm i energia będą...