Pomocnik lakiernika w Kutnie

1 tydzień temu

Kutno, Łódź Voivodeship, Polska Agencja Zatrudnienia KS Service Pełny etat
Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla Naszego Klienta, szukamy osób na stanowisko: POMOCNIK LAKIERNIKA.

Nasz Klient to globalna firma produkująca automatyczne drzwi do wind w 11 ośrodkach produkcyjnych na całym świecie. Odbiorcami są Klienci w 90 krajach. W Polsce swoją działalność prowadzi od 2010 roku i posiada nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni m2 w której produkowane są drzwi do wind w pełnej gamie produktowej.

Klient priorytetowo traktuje dobro i bezpieczeństwo swoich Pracowników oraz wspiera środowisko pracy, które sprzyja różnorodności, integracji i równym szansom dla wszystkich swoich Pracowników.

Lokalizacja: Kutno.

Oferujemy:​
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • składniki wynagrodzenia: stała podstawa + premia za wyniki,
  • praca od poniedziałku do piątku na początku w godzinach 8:00-16:00, docelowo dwie zmiany 6:00-14:00 i 14:00-22:00,
  • bezpośrednie zatrudnienie przez firmę po 3 miesiącach współpracy.​
Po zatrudnieniu bezpośrednio przez firmę gwarantowane:
  • śniadania finansowane przez pracodawcę,
  • karty Multisport,
  • dofinansowanie wakacji,
  • paczki świąteczne dla wszystkich pracowników.
Zakres obowiązków:
  • wieszanie/zdejmowaniem części,
  • przygotowanie powierzchni elementów do malowania,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze linii malarskiej automatycznej / półautomatycznej,
  • doświadczenie w malowaniu proszkowym - ręcznym - pistoletowym,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • sumienność oraz rzetelne wykonywanie swoich obowiązków.
Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, zachęcamy do składania swoich aplikacji oraz kontatu:

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowy posiłek
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Dofinansowanie Wakacji