rzemieślnik

4 miesięcy temu

Lublin, Lubelskie, Polska Poczta Polska Pełny etat

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Lublin, ul. Sierpińskiego 26.

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na okres próbny (1 etat) i zastępstwo (1 etat), praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku.​

Twoje zadania

wykonywanie prac mechanicznych, ślusarskich, spawalniczych zgodnie z dokumentacją techniczną, wymogami technologicznymi i konstrukcyjnymi.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

masz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, potrafisz dobrze organizować swoją pracę, jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną i sumienną.

​Mile widziane uprawnienia spawalnicze MIG-MAG​ oraz uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi​

Oferujemy

U nas zyskasz:

wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej, trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej, możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach, kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych, możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.