Inżynier systemowy

2 tygodni temu

BielskoBiala, Silesia, Polska COMARCH Pełny etat

Praca w środowiskach chmurowych to powoli codzienność, która daje nam bardzo wiele korzyści. W ramach Comarch rozwijamy platformę chmurową Comarch Infraspace Cloud (CIC) w oparciu o Openstacka. Platforma umożliwia szybkie tworzenie środowisk z wykorzystaniem wirtualizacji (IaaS) oraz usług gotowych do użycia (PaaS). Dzięki pracy naszego zespołu użytkownicy platformy CIC mogą szybko rozpocząć wdrażanie aplikacji z wykorzystaniem usługi Kubernetes.

Chcesz pracować z najnowszymi technologiami oraz realizować rozwój usługi Kubernetes w środowisku chmurowym? Lubisz rozwiązywać niebanalne problemy, wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Szukamy inżynierów-pasjonatów, którzy zaangażują się w rozwój usług PaaS w ramach platformy chmurowej Comarch Infraspace Cloud.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat) Praktyczne doświadczenie w obsłudze systemów operacyjnych Linux Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji serwerów i usług: MySQL, Rabbit, systemy monitoringu Prometheus, Zabbix Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację Mile widziana znajomość SQL, Bash, Perl, Python

TWOJE ZADANIA

Zapewnienie codziennej obsługi zgłoszeń w systemie ticketowym (wsparcie I i II linii) Konfiguracja monitoringu systemów i aplikacji Wdrażanie nowych wersji aplikacji Tworzenie dokumentacji technicznej Współtworzenie raportów z incydentów

DLA CIEBIE

Okazja do pracy z najnowszymi technologiami - projekt w środowisku private cloud opartym o Kubernetes Rozwijająca praca w zespole R&D - możliwość zdobycia doświadczenia i połączenia umiejętności administratora IT z nowoczesnymi narzędziami DevOps Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje Praca w modelu hybrydowym, elastyczne godziny pracy Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia Udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności