Doradca Ubezpieczeniowy

2 tygodni temu

świętokrzyskie, Polska Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. Pełny etat

Poszukiwany/-a Agent Ubezpieczeniowy - oferta pracy

  • Będziesz aktywnie poszukiwać nowych klientów i oferować im różnorodne produkty ubezpieczeniowe.
  • Przygotowujesz oferty ubezpieczeniowe i prowadzisz spotkania z klientami.
  • Doradzasz klientom, pomagając im znaleźć najlepsze rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.
  • Budujesz trwałe relacje z klientami, stawiasz na komunikację i sprzedaż.
  • Rozwijasz umiejętności w obszarze komunikacji, sprzedaży i wiedzy ubezpieczeniowej.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.
  • Gotowość do współpracy na umowę zlecenie lub działalność gospodarczą.
  • Znajomość produktów ubezpieczeniowych i zagadnień związanych z pracą Agenta.
  • Zdeterminowanie w osiąganiu celów.
  • Dobrze nawiązujesz relacje i lubisz pracować z ludźmi.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Osoba niekaralna.

Mile widziane:

  • Znajomość branży ubezpieczeń na życie.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na premii i prowizji bez limitu.
  • Profesjonalny system wdrożenia i możliwość awansu na Menedżera Zespołu Sprzedaży.
  • Rozwinięty program szkoleń w różnych obszarach.
  • Możliwość pracy w elastycznym czasie i formie - biuro, zdalnie lub w dowolnym miejscu na świecie.
  • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami i wyjazdami zagranicznymi.

UWAGA: nie jest to zatrudnienie na etat.

  • Doradca Ubezpieczeniowy

    1 miesiąc temu

    Kielce, świętokrzyskie, świętokrzyskie, Polska Praca.pl Pełny etat

    Zakres obowiązków: Sprzedaż ubezpieczeń, Doradztwo dla klientów i dbanie o długotrwałe relacje, Przygotowywanie dokumentów, Raportowanie wyników, Rozliczenia finansowe. Wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta, Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, Umiejętność budowania relacji, Orientacja na cele, Dobre...

    4 tygodni temu