Aktualne oferty pracy związane z operator cnc - Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie - Centralna Baza Ofert Pracy

  • operator maszyn CNC

    2 miesięcy temu

    Kostrzyn nad Odrą, Polska Randstad Pełny etat

    Dla klienta w branży metalowej poszukujemy obecnie operatorów CNC.Posiadasz doświadczenie? Szukasz obecnie pracy lub zastanawiasz się nad zmianą?Aplikuj już dziś lub zadzwoń na numer podany w ogłoszeniu i miej realny wpływ na swoją karierę.oferujemyumowę o pracę zawarta bezpośrednio z pracodawcąpracę na...

operator cnc

4 miesięcy temu

Nakło nad Notecią, Kujawsko-Pomorskie, Polska Centralna Baza Ofert Pracy Pełny etat

Numer oferty: StPr/24/0415

Obowiązki:

monitorownie funkcjonowania poszczególnych maszyn, utrzymywanie poszczególnych maszyn w nalezytym stanie technicznym, doraźny pomiar części w trakcie obróbki, obsługa centrum CNC, prace na CNC

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania:

  • umiejetność obsługi maszyn CNC

Miejsce pracy: Młyńska 4, Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv i skier

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty