Specjalista ds. Sprzedaży

3 tygodni temu

Poniatowa, Polska Praca Pełny etat
Obowiązki:

Pozyskiwanie klientów

Udział w targach krajowych / międzynarodowych

Nadzór nad zamówieniami

Tworzenie dokumentacji i śledzenie wysyłek

Wymagania:

Wykształcenie: chemia/farmacja

Prawo jazdy kat. B

Umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność, myślenie analityczne, organizacja, dokładność, samodzielność

Zaangażowanie i chęć nauki

Znajomość angielskiego lub innych języków

Oferujemy:

Młody, dynamicznie rozwijający się zespół

Godziny pracy:

Umowa o pracę

Wysokie wynagrodzenie

Auto służbowe

Wyjazdy służbowe

  • Poniatowa, Polska A-SENSE sp. z o.o. Pełny etat

    Specjalista / Specjalistka ds. prawnych Miejsce pracy: Poniatowa (pow. opolski) Twój zakres obowiązków współpraca z kancelariami prawnymi, urzędami i innymi instytucjami,przygotowywanie i analizowanie umów,monitorowanie aktów prawnych z zakresu działalności firmy,opracowywanie raportów na temat ryzyka prawnego i biznesowego,przygotowywanie...

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    1 miesiąc temu

    Poniatowa, lubelskie, lubelskie, Polska Praca.pl Pełny etat

    Obowiązki: Pozyskiwanie klientów Udział w targach krajowych / międzynarodowych Nadzór nad zamówieniami Tworzenie dokumentacji i śledzenie wysyłek Wymagania: Wykształcenie: chemia/farmacja Prawo jazdy kat. B Umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność, myślenie analityczne, organizacja, dokładność, samodzielność Zaangażowanie i...

  • Poniatowa, Lubelskie, Polska A-SENSE sp. z o.o. Pełny etat

    Nasze wymagania:Skończone studia w zakresie nauk chemicznych/farmaceutycznych lub pokrewnych (licencjat/magister),Prawo jazdy kat. B,Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, dobra organizacja czasu pracy, dokładność, samodzielność,Predyspozycje do pracy zespołowej,Zaangażowanie oraz chęć...