Category Buyer

2 tygodni temu

Sosnowiec, Silesia, Polska DPM Sp. z o.o. Pełny etat

Dla naszego Klienta - największej na świecie, międzynarodowej firmy specjalizującej się w produkcji maszyn budowlanych, w związku z rozbudową działu Zakupów Globalnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków :
  • Prowadzenie postępowań zakupowych oraz procesów wyboru dostawców
  • Rozwój grupy nowych dostawców
  • Analiza i ocena współpracy z dostawcami
  • Współpraca międzynarodowa z innymi działami firmy,
  • Wsparcie i udział w projektach wdrożeniowych,
  • Dostarczanie strategicznych rozwiązań w obszarze jakości, wydajności, kosztów procesów logistycznych,
Wymagania :
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zakupowym (zakupy direct)
  • Doświadczenie w pracy z systemami zakupowymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe (zakupy, logistyka, inżynieria lub pokrewne)
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, analityczne i komunikacyjne,
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do pracy przy projektach globalnych, w międzynarodowym środowisku.
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • Bardzo duże możliwości rozwoju w strukturach globalnych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie);
  • Praca w międzynarodowym dziale zakupów;
  • Współpracę z międzynarodowym zespołem wysokiej klasy specjalistów;
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

#J-18808-Ljbffr
  • Category Buyer

    Sosnowiec, Silesia, Polska Caterpillar Pełny etat

    Job Description: Your Work Shapes the World at Caterpillar Inc. When you join Caterpillar, you're joining a global team who cares not just about the work we do – but also about each other. We are the makers, problem solvers, and future world builders who are creating stronger, more sustainable communities. We don't just talk about progress and...

    1 tydzień temu

    Sosnowiec, Polska Caterpillar Pełny etat

    Job Description: Your Work Shapes the World at Caterpillar Inc. When you join Caterpillar, you're joining a global team who cares not just about the work we do – but also about each other. We are the makers, problem solvers, and future world builders who are creating stronger, more sustainable communities. We don't just talk about progress...